top of page

Електрод ЕКГ хлорсрібний грудний присмоктувальний ЕКХ-03 ("присоска")

Перед замовленням радимо ознайомитись з

Електрод ЕКГ хлорсрібний (Ag/AgCl) присмоктувальний грудний ЕКХ-03 (комплект 6 шт.)

Електроди-присоски для дорослих (діаметр робочої частини 24 мм), покриття електрода Ag/AgCl.

Комплект складається з присосок 6-ти кольорів - кожна присоска в комплекті має свій колір відповідно до загальноприйнятої системи позначення відведень.
Електроди сумісні з кардіографами "Юкард", "Біомед", "Мідас", "Донікс", РЕМА, "Аксіон", "Монітор", HEACO, Innomed та іншими.

Можливі варіанти контактів:

  • під 4мм "банан"

Це найпростіший і тому найкращий варіант у співвідношенні "ціна-якість", який підходить для 99 відсотків кардіографів (як українських: "Біомед", "Метекол", "Юкард", "Мідас", "Донікс", РЕМА тощо; так і закордонних: китайських Heaco, Contex (представлені в комплексах IDIS), російських "Аксіон" (Іжевськ), "Монітор" (Ростов) та європейських виробників: Innomed, BTL, SCHILLER та інших).

  • з універсальним гвинтом

"Універсальний" гвинт дає змогу затискати як стандартний 4мм, так і 3мм "банан", характерний для японських кардіографів.

Цей гвинт також закінчується зверху кнопкою "press-stud", яка йде під "холтерівський" роз'єм.

  • тільки з кнопкою "press-stud"

Кнопка "press-stud" йде під "холтерівський" роз'єм.

Цей варіант найбільш затребуваний у приладах, які мають тільки такий тип кабелю (наприклад, прилади Beecardia, Tredex або зеленоградського МКС "Кардиовизор" тощо), так як на гвинтовому з'єднанні як у варіанті з універсальним гвинтом завжди, незалежно від фірми-виробника, буде йти спотворення сигналу, що дуже важливо, особливо в телемедицині.

Основні переваги:

  • ​комплект складається з 6 кольорів, що робить зручним порядок їх накладання на пацієнта

  • вони легші за імпортні латунні присоски (іноземні виробники для зменшення маси присосок навіть практикують їх виготовлення з берилію, який не є безпечним для людини матеріалом)

  • для забезпечення надійного вакууму, балони приклеєні до корпусу присосок спецклеєм німецького виробництва фірми "Wurth"

bottom of page